Aster Zwemschoenen
mon grand citron
Beschrijving
Praktische en leuke zwemschoenen voor leuke dagen in en bij het water.
De waterschoenen beschermen tegen uv-straling dankzij de hoogst mogelijke uv-beschermingsfactor, UPF 50+.
Gemaakt van een sneldrogende en rekbare stof die gemakkelijk en comfortabel te dragen is.
UPF 50+
EN 13758-2. Alleen bedekte delen zijn beschermd. De bescherming kan afnemen bij uitrekken of als het product nat is. Blootstelling aan de zon kan bijdragen aan huidbeschadiging.
CE-gecertificeerd
Material
Verzenden
Wij streven ernaar om bestellingen die vóór 14.00 uur zijn geplaatst, dezelfde dag te verzenden. Alle producten worden binnen 1-2 werkdagen verzonden. Tijdens de uitverkoop kan het zijn dat uw bestelling iets langer duurt.
Voor meer informatie kunt u terecht op onze verzendpagina
levering binnen 2-4 werkdagen
gratis levering vanaf €80*
eenvoudig terugsturen